Aktuálne počasie: Hotel Praha ubytovanie Destne v Orlickych horach Aktuálne počasie: hmla
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 6 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Praha / ubytovanie Destne v Orlickych horach

Hotel Destne v Orlickych horach Praha
 
Hotel Praha je jedným z najmodernejších ubytovacích zariadení v obci Deštné v Orlických horách. Nachádza sa priamo naproti sedačkovej lanovke k vlekom skiareálu Marta. Je dobre prístupný z hlavnej cesty, parkovanie je priamo pred hotelom na monitorovanom parkovisku.

Hotel Praha ponúka komfortné ubytovanie priamo naproti lyžiarskemu areálu, je obklopený prekrásnou prírodnou scenériou nabádajúcou k turistike, jazde na horských bicykloch a v zime hlavne lyžovanie. Izby sú 2 až 4 lôžkové a ceny ubytovania vrátane raňajok začínajú už od 400 Kč za noc na osobu.

Deštné v Orlických horách hotel Praha ubytovanie
Všetky izby sú vybavené TV so sat. programami, telefónom s priamou voľbou, minibarom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. K dispozícii je zadarmo pripojenie na internet WiFi. Takmer v každej z izieb je pohovka s rozkladacou prístelkou. Celková kapacita je 12 izieb a 2 apartmány, v ktorých je pre Vás pripravené 48 lôžok vrátane prísteliek.

Hotel Praha reštaurácia
V prízemí hotela Praha sa nachádza reštaurácia s kapacitou cca 40 osôb, bar a salónik pre cca 20 osôb. Reštaurácia ponúka nefajčiarske prostredie. Z jedálneho lístka si môžete vybrať jedlá domácej českej kuchyne, rôzne upravené cestoviny, šťavnaté steaky, ľahké zeleninové šaláty, rybacie pokrmy, maličkosti na zasýtenie v podobe toastov a omeliet, jedla pre deti, sladké dezerty aj zmrzlinové poháre. Nechýba ani ponuka kvalitných vín, miešaných nápojov, nealko aj alkoholických nápojov. Možnosť polpenzie - trojchodové menu.

Hotel Praha ďalšie vybavenie
Salónik i reštauráciu je možné využiť aj pre skupiny. Napríklad pre organizovanie svadieb, seminárov, školení, alebo firemných večierkov a prezentácií, s ktorými majú v hoteli Praha už bohaté skúsenosti. V letných mesiacoch je možné ďalej využiť záhradnú terasu a ihrisko pred hotelom a vonkajšie ohnisko pri hoteli (bližšie informácie o prenájme na recepcii hotela). V reštaurácii sa môžete bezplatne pripojiť na internet cez Wi-Fi. Samozrejmosťou je akceptovanie kreditných kariet.

Hotel Praha služby
Ku komfortnému ubytovaniu za priaznivé ceny ponúka hotel Praha aj ďalšie služby ako bezplatný prenájom hotelového trezoru, budenie hostí, podávanie informácii o vlakových, autobusových a leteckých spojoch, prevádzky lanoviek a vlekov, počasie, o kultúrnych, športových a spoločenských aktivitách v blízkom i ďalekom okolí, maloobchodný predaj, kancelárske služby (kopírovanie, fax, vybavovanie pošty), sprostredkovanie požičovne lyžiarskeho vybavenia aj horských bicyklov, zabezpečenie taxi, organizovanie výletov do bližšieho i ďalekého okolia ...

Dovolenka Deštné v Orlických horách Jedlová šport - turistika
V letnej sezóne tu nájdete ideálne miesto pre cykloturistiku. Okolie hotela Praha vám poskytne veľa nádherných trás pre pešiu turistiku. Ďalej je tu požičovňa štvorkoliek, kolieskových bežiek a korčúľ. Rybárčenie, zber húb, východiskový bod pre podnikanie výletov do okolia ako napr: zámky: Opočno, Častolovice, Rychnov nad Kněžnou, Kuks, Nové Mesto ned Metuji, Zoo so Safari parkom Dvur Králové nad Labem, vojenské opevnenia v Dobrošove, či neďaleký bunker Hanička, romantické miesto českej histórie - Babiččino údolí, a zámok Ratibořice, Adršpašské skaly, atď. A v zime samozrejme lyžovanie.
 
Hotel Destne v Orlickych horach Praha - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Destne v Orlickych horach Praha - hotel má reštauráciuHotel Destne v Orlickych horach Praha - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Destne v Orlickych horach Praha - možnosť pripojenia na internetHotel Destne v Orlickych horach Praha - k dispozícii letná terasaHotel Destne v Orlickych horach Praha - k dispozícii kavareňHotel Destne v Orlickych horach Praha - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Destne v Orlickych horach Praha - akceptuje creditné karty VISAHotel Destne v Orlickych horach Praha - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Destne v Orlickych horach Praha - akceptuje creditné karty JCBHotel Destne v Orlickych horach Praha - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Destne v Orlickych horach Praha - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Destne v Orlickych horach Praha - Iybz sú vybavené televízoromHotel Destne v Orlickych horach Praha - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Destne v Orlickych horach Praha - Izby s vlastnou toaletouHotel Destne v Orlickych horach Praha - v izbach je telefon